Planer Zdrowia

“Planer Zdrowia” to poradnik i organizer w jednym. Doskonale wiem, że zadbanie o siebie nie jest proste, szczególnie jeśli mamy dużo na głowie. Dlatego stworzyłam “Planer Zdrowia” dzięki niemu dowiesz się wszystkiego co o swoim zdrowiu wiedzieć powinnaś, lepiej o siebie zadbasz, a przez to będziesz mieć więcej sił. To wszystko ułatwi Ci organizację życia codziennego. Stając się zdrowsza, będziesz mieć więcej energii by stawiać czoła wyzwaniom, a dzięki miejscu w “Planerze Zdrowia” na planowanie każdego dnia oraz tygodnia nic Cię nie zaskoczy, ani nie przerośnie. Zdrowa i zorganizowana – tak z “Planerem zdrowia” jest to możliwe! 

lek. Katarzyna Woźniak

Planer jest już dostępny!

Wykonany z dbałością o każdy szczegół

Wygodny format B5

Kremowy papier 90g

Twarda oprawa

Co zawiera Planer Zdrowia?

 • 12 rozdziałów o zdrowiu napisanych przez lekarza
 • wskazówki od lekarzy specjalistów z różnych dziedzin medycyny np.endokrynologa, ginekologa, dermatologa, stomatologa, psychiatry i wielu innych
 • konsultowany z dietetykiem rozdział na temat zdrowego żywienia oraz wskazówki dietetyczne
 • 180 stron na zaplanowanie swojego czasu i zadbanie o zdrowie 
 • checklisty, które pomogą Ci nie zapomnieć o żadnym badaniu 
 • dwie kolorowe tasiemki dzięki którym zaznaczysz ważne dla Ciebie strony 
 • wygodny format B5 
 • wykonany z dbałością o każdy szczegół
 • twarda oprawa 
 • doskonałej jakości kremowy papier 90g
 • 2 arkusze naklejek, które pomogą Ci w lepszym planowaniu swojego czasu
 • Polska produkcja

A Ty jak uzupełnisz swój Planer Zdrowia?

Spis treści

1. Recepta na zdrowie

Recepta na zdrowie czyli miejsce w którym znajdziesz wstęp od autorki lekarki Kasi Woźniak oraz możesz podpisać planer i zaznaczyć termin jego przydatności. Możesz zacząć prowadzić planer w każdym miesiącu roku. Wystarczy on na 12 miesięcy użytkowania.

2. Jak używać Planer Zdrowia?

Dowiesz się czym jest planer, jak z niego korzystać i co dzięki temu zyskasz. Dowiesz się też jak znaleźć dodatkową motywację do systematycznego dbania o siebie oraz gdzie znajdziesz jeszcze więcej informacji medycznych od autorki.

3. Plany i cele na najbliższy rok

Zostawiam Ci miejsce, w którym możesz spisać wszystkie swoje plany, cele i zamiary na najbliższy rok. Dzięki temu w jednym miejscu będziesz mogła zobaczyć jak wiele swoich planów udało Ci się zrealizować w tym roku.

4. Miesiąc zdrowego odżywiania

W pierwszej zakładce merytorycznej znajdziesz proste rady jak wprowadzić zmiany w sposobie swojego odżywiania. Dzięki zadaniom na każdy tydzień nastąpi w twoim życiu świadomy proces w drodze do zdrowego odżywiania. Znajdziesz tam też kilka rad od kobiet takich jak Ty, które w prosty sposób starając dbać o swoje zdrowie.

5. Miesiąc ze sportem

Sport i aktywność fizyczna powinny być obecne w życiu każdego człowieka. Dzięki niemu będziesz w stanie utrzymać swoje ciało i zdrowie w odpowiedniej formie. W tym rozdziale dowiesz się jaki jest zalecany czas ćwiczeń w ciągu tygodnia, jak określa się intensywność treningu oraz dowiesz się jak inni motywują się do ćwiczeń.

6. Miesiąc ginekologiczny

W życiu każdej kobiety najważniejsze jest zdrowie. W tej wkładce opisałam się jakie badania powinna wykonać każda kobieta i jak często je powtarzać. Dowiesz się jakie są najczęstsze choroby przenoszone drogą płciową oraz jakie badania należy wykonać aby je wykryć. Dodatkowo znajdziesz tutaj checklistę na której będziesz mogła zaznaczyć wykonanie najważniejszych badań.

7. Miesiąc z badaniami piersi

Oprócz kontroli u ginekologa, każda kobieta powinna dbać o swoje piersi. Podstawą powinno być samobadanie piersi, ale jak je wykonać? Nic prostszego w tej zakładce znajdziesz dokładny opis wraz z ilustracjami jak je wykonywać. USG piersi czy mammografia? Co to za badania? Jak się je wykonuje? Czy jest potrzebne skierowanie? Odpowiedź na te i inne pytania uzyskasz w tym rozdziale.

8. Miesiąc z badaniami laboratoryjnymi

W tym rozdziale poznasz dokładny spis badań który powinnaś wykonywać przygotowany przez lekarza oraz proste wytłumaczenie tego jak je interpretować i co mogą oznaczać.

9. Miesiąc endokrynologiczny

W kolejnej zakładce poruszyliśmy tematy związane z zaburzeniami hormonalnymi. Dzięki niej dowiesz się jakie są 2 najczęstsze przypadłości endokrynologiczne z jakimi zmagają się ludzie w obecnym świecie.  Zapoznasz się również z badaniami jakie wykonuje się przy diagnostyce chorób endokrynologicznych.

10. Miesiąc dermatologiczny

Skóra potocznie nazywana jest największym narządem ludzkiego ciała. Dlatego tak ważne jest, aby o nią dbać każdego dnia. Za sprawą tego rozdziału dowiesz się jak w prosty sposób dbać o skórę i kiedy wybrać się do dermatologa. Znajdziesz również porady od lekarza dotyczące codziennej pielęgnacji.

11. Miesiąc stomatologiczny

Piękny biały uśmiech jest uznawany przez niektórych za wizytówkę człowieka. Zatem więc jak zadbać o zęby na co dzień by nasz uśmiech prezentował się dobrze, ale był przede wszystkim zdrowy. W tej zakładce się tego dowiesz oraz znajdziesz checkliste, która pomoże Ci w tym zadaniu.

12. Miesiąc okulistyczny

Nosisz okulary? A może ktoś z twoich bliskich musi je nosić? W tej zakładce dowiesz się jak dbać o wzrok pracując przy komputerze, na czym polega higiena brzegów powiek, jak i gdzie najlepiej wybrać okulary przeciwsłoneczne oraz jakie dodatkowe rzeczy robić, aby zadbać o wzrok.

13. Miesiąc kardiologiczny

Dbając o swoje zdrowie musimy pamiętać również o sercu. Osoby młode zazwyczaj się nim nie przejmują, ale to dzięki profilaktyce możemy zapobiec chorobom serca w przyszłości. W tym rozdziale dowiesz się jak dbać o nie i jaka jest najczęstsza choroba układu krążenia oraz co zrobić, gdy już zostanie u Ciebie zdiagnozowana. Dowiesz się również jakie jest najczęstsze badanie wykonywane w trakcie diagnostyki chorób kardiologicznych.

14. Miesiąc ze zdrowiem psychicznym

Chcąc zadbać o swoje zdrowie powinniśmy zwrócić również uwagę na zdrowie psychiczne. Jest ono tak samo ważne jak profilaktyka i choroby, które występują w naszym ciele. W tej zakładce dowiesz się jakie objawy powinny zwrócić Twoją uwagę, gdzie zgłosić się po pomoc czy jak wygląda leczenie. Poznasz też  ABCD-ło walki ze stresem.

15. Miesiąc ze szczepieniami

Szczepienia tak popularne i powszechne w okresie dziecięcym i młodzieńczym, jednak na co i kiedy dorośli powinni się też szczepić? W tej zakładce dowiesz się jakie są najważniejsze szczepienia, które są zalecane u osób dorosłych oraz jakie szczepienia wykonywać, gdy wybieramy się w daleką zagraniczną podróż.

16. Checklista szczepionkowa

W tym miejscu możesz zaznaczyć szczepienia jakie masz już za sobą oraz sprawdzisz jakie możesz jeszcze wykonać

17. Notatki

Jak w każdym planerze tak i w tym znajdzie się miejsce na dodatkowe notatki i miejsce na swoje zapiski. Możesz tam wpisać swój budżet, pomysły na prezenty urodzinowe, świąteczne dla rodziny i znajomych, czy wpisać swój plan zajęć na studiach. Opcji jest wiele tak samo jak i miejsca.

FAQ

Planer zdrowia przeznaczony jest dla Kobiet, które pragną zadbać o swoje zdrowie i mieć miejsce na zaplanowanie całego swojego roku.

Planer Zdrowia to planer bez dat. Możesz zacząć go prowadzić w dowolnym momencie, np. wraz z początkiem roku kalendarzowego, szkolnego czy akademickiego lub w momencie, w którym masz na to ochotę. Masz pełną dowolność w terminie rozpoczęcia planowania.

Planer zdrowia będzie można zakupić od 11 października na stronie https://zestetoskopem.pl. Jest to jedyne miejsce w którym można zakupić Planer, nie będzie on dostępny w żadnej księgarni stacjonarnej bądź internetowej.

Nie planujemy obniżki ceny Planera. Cena Planera jest najniższą ceną jaką możemy zaproponować za taki produkt, dlatego nie planujemy późniejszych obniżek.

Status zamówienia możesz sprawdzić pod tym linkiem https://zestetoskopem.pl/pomoc/stan-zamowienia/ wystarczy, że wpiszesz numer swojego zamówienia i adres e-mail, z którego składałeś zamówienie.

Tak. W celu zamówienia zagranicznego prosimy o napisanie wiadomości na maila kontakt@zestetoskope.pl Ceny wysyłki zagranicznej zaczynają się od 60zł. Innym rozwiązaniem będzie zamówienie Planera do rodziny, przyjaciółki u której będzie mógł poczekać na Twój przyjazd do Polski albo zostanie wysłany do Ciebie przy okazji wysyłania większej paczki przez tą osobę.

Faktura wystawiana jest automatycznie po złożeniu zamówienia i przychodzi na maila wraz z potwierdzeniem złożenia zamówienia.

W swojej ofercie nie mamy opcji płatności za zamówienie przy odbiorze. Na naszej stronie znajdziesz jednak wiele opcji płatności więc z pewnością odnajdziesz tą odpowiednią dla siebie.

Klient ma do wyboru następujące formy płatności:

 • przelewem na konto 82 1140 2004 0000 3302 7800 9761 w mBanku,
  za pośrednictwem serwisu Przelewy24
 • Blik,
 • karta płatnicza (Visa, Mastercard, Maestro),
 • Apple Pay i Google Pay,
 • przelew błyskawiczny (mBank, PKO BP i wiele innych banków),
 • płatność po 30 dniach z PayPo (dowiedz się więcej)

Możesz wybierać spośród: płatności Blikiem, kartą płatniczą, przelewem błyskawicznym, Apple Pay i Google Pay oraz Pay Po. Dzięki dostępności opcji Pay Po możesz złożyć zamówienie i je otrzymać już teraz, a zapłacić za nie dopiero za 30 dni. Jeśli pojawią się problemy z dokonaniem płatności to na naszej stronie znajdziesz numer konta na który możesz dokonać wpłaty.

Jeśli zakupiony u nas produkt nie spełnia twoich oczekiwań, to w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia możesz odstąpić od umowy.

Klient będący jednocześnie Konsumentem, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając oświadczenie w terminie 14 dni.

Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie na adres kontakt@zestetoskopem.pl udostępnionego przez Sklep oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Oświadczenie można pobrać tutaj.

W razie odstąpienia od umowy, Umowa Sprzedaży jest uważana za niezawartą, a Konsument ma obowiązek zwrócić Produkt Sprzedawcy lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedawcę do odbioru niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy, chyba że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze Produkt. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Produktu przed jego upływem.

W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedaży należy dokonać zwrotu Produktu na adres: ul. Lwowska 12/2, 22-100 Chełm.

Po odebraniu przesyłki i weryfikzacji jej zawartości niezwłocznie zlecimy zwrot środków za zamówienie, w taki sam sposób w jaki zostały wpłacone.

Po złożeniu zamówienia należy poczekać na maila z potwierdzeniem płatności i potwierdzeniem złożenia zamówienia.

Produkty zakupione w naszym sklepie internetowym wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub InPost, pobierając przy tym następujące opłaty:

 • 15 zł za przesyłkę kurierską DPD,
 • 15 zł za przesyłkę do paczkomatu InPost.

Opłata za wysyłkę jest stała i nie zależy od ilości zamawianych produktów. Powyższe ceny dotyczą jedynie przesyłek krajowych. W przypadku, gdy wartość koszyka przekracza 199 zł, przesyłka krajowa jest bezpłatna.

Umożliwiamy również bezpłatnie osobisty odbiór zamówienia w naszej siedzibie przy ul. Lwowskiej 12 w Chełmie (woj. lubelskie).

W swojej ofercie mamy 2 opcje dostawy kurierskiej. Kurier DPD, który dostarczy paczkę prosto pod Twoje drzwi lub dostawa do dowolnie wybranego paczkomatu InPost na terenie Polski. Jeśli mieszkasz w Chełmie bądź okolicach i chcesz osobiście odebrać zamówienie z naszego biura to możesz wybrać opcję odbioru osobistego. Biuro znajduje się na ul. Lwowska 12/2 22-100 Chełm

Zamówienia złożone do 10:00 są wysyłane jeszcze tego samego dnia. Paczki, które od nas wychodzą są zazwyczaj następnego dnia roboczego u klientów.

W obecnym momencie mamy ograniczoną ilość planerów i nie planujemy jego dodruku.

Napisz do nas na maila kontakt@zestetoskopem.pl lub odezwij się do nas na Instagramie.