Zwroty i reklamacje

Drodzy klienci, z dniem 31 grudnia 2022 r. sklep Ze stetoskopem zakończył działalność.
Nadal jesteśmy dla Państwa dostępni i chętnie udzielimy wszelkiej pomocy w związku z dotychczas złożonymi zamówieniami.
Kliknij tutaj, żeby się z nami skontaktować.

Zwroty

Jeśli zakupiony u nas produkt nie spełnia twoich oczekiwań, to w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia możesz odstąpić od umowy.

Klient będący jednocześnie Konsumentem, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie w terminie 14 dni. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie na adres kontakt@zestetoskopem.pl udostępnionego przez Sklep oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Oświadczenie można pobrać tutaj.

W razie odstąpienia od umowy, Umowa Sprzedaży jest uważana za niezawartą, a Konsument ma obowiązek zwrócić Produkt Sprzedawcy lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedawcę do odbioru niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy, chyba że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze Produkt. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Produktu przed jego upływem.

W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedaży należy dokonać zwrotu Produktu na adres: ul. Lwowska 12/2, 22-100 Chełm.

Po odebraniu przesyłki i weryfikacji jej zawartości niezwłocznie zlecimy zwrot środków za zamówienie, w taki sam sposób w jaki zostały wpłacone.

Reklamacje

Podchodzimy bardzo poważnie do jakości sprzedawanych przez nas produktów. Jeśli pojawi się cokolwiek co Cię zaniepokoi, to niezwłocznie się z nami skontaktuj, przesyłając na nasz adres kontakt@zestetoskopem.pl informacje o wadach wyrobu (jeśli to możliwe ze zdjęciami). Możesz również od razu przesyłać wyroby na nasz adres (Ze stetoskopem, ul. Lwowska 12, 22-100 Chełm) wraz z wypełnionym formularzem reklamacji.

Najpóźniej w terminie 14 dni od zgłoszenia reklamacji wrócimy do Ciebie z informacją co możemy zrobić, żeby rozwiązać problem.